DİSTRİBÜTÖRLÜKLER
Distribütörlükler
DİSTRİBİTÖRLÜKLERİMİZ
ARLON Dijital baskı, tabela, otomotiv sektörlerine hitap eden üst seri kendinden yapışkanlı pvc ürünlerin dünyadaki lider üreticilerden biri olan ARLON ABD California'da kuruldu. 50 yılı aşkın tecrübesi, müşterilerine sunduğu yazılı garanti üst segment ürünleri ve son kullanıcıların kurumsal renklerine özel üretebildiği ürünler ile ile dünya pazarında haklı bir yer edinmiştir...
Firmanın Ürünlerini İncele »»»
FLEXFACE Uzak Doğu kökenli flexface markası tabela ve dijital baskıya uygun germe viniller üretmektedir. Flexface'in kaplama teknolojisiyle ürettiği viniller geniş ürün yelpazesiyle kısa sürede Türkiye'deki açıkhava reklam üreticilerinin ve son kullanıcların beğenisini kazanmıştır.
Firmanın Ürünlerini İncele »»»
FLEXMED Uzakdoğu kökenli Flexmed markası ürettiği tabela vinilleri,germe viniller ve kendinden yapışkanlı ürünler ile Türkiye açıkhava reklam üreticileri tarafından benimsenmiştir. Solvent, UV ve Latex bazlı mürekkepler kullanan yazıcılara uygun lamine germe vinilleri, one way vision, ekonomik folyolar ve laminasyonlar üretmektedir.
Firmanın Ürünlerini İncele »»»
SERGE FERRARI Fransız kökenli germe vinil ve tabela vinili üreticisi olan Ferrari daha çok butik çalışan, baskı ve malzeme kalitesinde beklentileri çok yüksek olan üreticiler için çözüm üretmektedir. Ürün yelpazesinde farklı uygulamalar için değişik çözümler sunan Ferrari, Türkiye pazarında kendine farklı bir yer ednmiştir.
Firmanın Ürünlerini İncele »»»
WONPOONG Kore kökenli bir üretici olan firma, 5 yıl garanti taşıyan SF li kodlu ışıklı tabela vinili ve TIR brandlı ile tüm dünya pazarlarında kendine yer ednmiştir.
Firmanın Ürünlerini İncele »»»
NEPEX İtalyan bir üretici olan Nepex cam dekor folyoları ile tanınmaktadır. Su ile leke bırakmadan uygulanabilen özel yapışkanlı kumlama folyosu bir çok projede kullanılmaktadır.
Firmanın Ürünlerini İncele »»»
DECLAM Declam markalı Uzakdoğu kökenli üretici, ürün yelpazesinde yer alan açıkhavaya uygun mat ve parlak laminasyonlu ve ultra şeffaf baskı folyosu ile şeffaf pvc ürünlerde lider bir firmadır.
Firmanın Ürünlerini İncele »»»
DECLAM Fransa kökenli Reflektiv firması kumlama, renkli vitray desenli cam dekor filmleri yanında mimari uygulamalara yönelik güvenlik, ısı yalıtım, UV koruma filmleri konusunda Avrupa’da lider üreticilerden biridir
Firmanın Ürünlerini İncele »»»
AHLSTROM Finlandiya kökenli Ahltsrom firması digital baskıya uygun blueback, citylight kağıt ürünlerinde tercih edilen üreticilerden biridir
Firmanın Ürünlerini İncele »»»
POLİFOR Polifor firması çeşitli kalınlık ve boyutlarda köpürtülmüş pvc levhalar üreten bir firmadır. Kalitesi yanında rekabetçi fiyatları Polifor ürünlerinin kullanıldıkları sektörlerde hızla yaygınlaşmasını sağlamıştır
Firmanın Ürünlerini İncele »»»